• Home
  • Kuchnie klasyczne

Kuchnie klasyczne

KUCHNIA KLASYCZNA DIANA

Meble kuchenne o klasycznej linii doskonale wykonane. Białe korpusy dopełnione pięknymi frontami z wzorami inspirowanymi szlachetnym drewnem. Tworzą klasyczne meble z nutą nowoczesności. Czysta i elegancka forma w każdym calu.

więcej ...

KUCHNIA KLASYCZNA BOLERO

Meble kuchenne o klasycznej linii, doskonałe do rustykalnych wnętrz. Insprowane cudownymi drewnianymi meblami wiejskimi i solidnymi kredensami. Mimo tej klasycznej formy mogą być uzupełnione o nowoczesne oświetlenie czy funkcjonale okucia zapeniające długie funkcjonowanie wszystkich elementów.

więcej ...

KUCHNIE KLASYCZNA LENA

Meble kuchenne Lena, łaczą w sobie klasykę i atrakcyjną formę z nowoczesną linią. Proste ale zarazem intrygujące, przyjemne dla oka dodatkowe elemnty, decydują o tym, że od wielu lat cieszą się one niesłabnącą popularnością. Piękno i urodę zapewniają własnie takie meble.

więcej ...

KUCHNIA KLASYCZNA TINA

Doskonała klasyka to można jednym zdaniem powiedzieć o tym zestawie mebli kuchennych. Prosta forma ale i cudowna funkcjonalność dają efekt niesłabnącej popularności tego kompletu. Można być pewnym, że dodzą blasku nawet niepozornym wnętrzom.

więcej ...