Salon

ZESTAW OREGON

NOWOŚĆ
Podążając za potrzebami klienta oraz trendami na rynku, przygotowaliśmy nowy projekt mebli pod nazwą Oregon. Pozwala on kompleksowo a zarazem różnorodnie wyposażyć pokój dzienny, salon.. Meble Oregon są funkcjonalny a zarazem ich estetyczny wygląd wspiera design wnętrz.

więcej ...

ZESTAW VERMONT

Projektowanie i wykonanie mebli do salonu to wyzwanie. Zazwyczaj pełnią one swoją rolę przez kilka a nawet kilkanaście lat dlatego ważne jest aby meble nawet po kilku latach wyglądały ciągle jak nowe. Taka jest linia mebli Vermont. Nowa kolekcja dostępna już w sieci naszych partnerów. Vermont to doskonałe połączenie atrakcyjnego wyglądu, wysokiej jakości z dobrą ceną.

więcej ...

ZESTAW MEBLI ALASKA

Ponadczasowe piękno ujęte w klasycznej formie a zarazem eleganckiej formie. Ciemny kolor mebli doda prezstiżu każdemu salonowi. Reprezentacyjne i funkcjonalne takie są mele systemu.

więcej ...

ZESTAW NEVADA

Salon to reprezentacyjne miejsce każdego domu, z myślą o tym pomieszczeniu zaprojektowaliśmy system mebli Nevada. Wykonane z wysokiej jakości materiałów z dużą różnorodnością formy poszczególnych elementów systemu, pozwala zaaranżować dowolną przestrzeń zachowując funkcje przechowywania.

więcej ...

ZESTAW MEBLI FLORYDA

Floryda to sprawdzony i popularny system mebli do salonu jak i pomieszczeń reprezentacyjnych. Komody jak i witrynki pozwalają stworzyć niepowtarzalne wnętrza. Dyskretna elegancja z niepowtarzalnym wykończeniem. Całość dopełnia opcja możliwość zamontowania oświetlenia witryn, które doda uroku każdemu wnętrzu.

więcej ...

ZESTAW GOLD

Klasyczna forma, różnorodne połączenie kolorów daje dużą liczbę możliwości w wykorzystaniu tego zestawu przez projektantów wnętrz. Meble systemowe System Gold dostępne sa w kolorach: olcha, dąb stuletni, orzech..

więcej ...

ZESTAW MEBLI TEXAS

Prostota i elegancja, czysta forma spora ilość komód i szaf pozwala na dużą liczbę konfiguracji. Wnętrze wyposażone w meble texas nabiera atrakcyjnej formy.

więcej ...

ZESTAW KOLORADO

Kolorado piękno w każdym calu, kontrastowe połączenie kolorów daje dużą liczbę możliwości w wykorzystaniu tego zestawu przez projektantów wnętrz. Mała przestrzeń przestaje być problemem, dzięki pojemnym komodom, witrynkom czy szafom. A wszystko to w eleganckim kształcie.

więcej ...